Kicsit ritkítom a posztokat, mert elmegyünk néhány napra a B...

2026. 06. 14.

Bejegyzés kép
Kicsit ritkítom a posztokat, mert elmegyünk néhány napra a Balaton partjára. A férjem Ikrek Napú és amikor elkezdtük együtt a közös életünket, akkor az volt a kérése, hogy amikor a születésnapja van, akkor minden évben szeretne a Balatonon lenni és süttetni magát a parton. Ezt idáig mindíg megoldottuk. A korai időkben sátraztunk, még az esküvőnk is egy ilyen sátras, Zamárdi nyaralás alatt köttetett. Később béreltünk szobát, majd apartmannt, mobilházat. Éppen ahogy hozta az élet, meg az anyagi lehetőségeink. Az elmúlt 4 évben újfent sátraztunk és érdekes volt megtapasztalni, hogy az ötödik x után, már szinte kalandnak veszed a sátrazást, ha elszoktál tőle :). Most mobilházban leszünk, ami 3 méterre van a parttól. Jó vasárnapot! Jó pihenést nektek! Szeretettel, Sebestyén Ági AstroSupport Önismereti Műhely
Vissza a bejegyzésekhez