Megcsaltuk a Gulyást a Mélytányérral 🤣.

Megcsaltuk a Gulyást a Mélytányérral 🤣.
Tavaly fedeztük fel ezt a kis vendéglőt ahol menü is van, korábban a partii büfét látogattuk, még korábban pedig mindig főztem 🙈.
Elhoztuk otthonról a kotyogós kávéfőzőt mert a zuram mostanában rászokott, de az itteni indukciós tűzhelyen nem működött, tegnap egy lábasba állította bele, úgy sikerült kicsikarni a kávét 😆.
Azt mondja nekem, hogy kéne egy indukciós alátét.
Mondom nek, hogy biztos van a háztartási boltban. Az egy csodabolt! 2019-ben fedeztem fel, amikor Attila a második itteni napunkon eltörte a bokáját, mert rosszul lépett rá papucsban egy kiálló gyökérre.
Akkor felfedeztük az itteni orvosi rendelőt, gyógyszertárat, háztartási bótot és a veszprémi kórházi ügyeletet meg a gipszelőt.
A hátralévő nyolc napban az uram meg a fiúnk a kanapén feküdtek és xboxoztak.
Szóval elsétáltunk ebéd után a csodaboltba.
Van ott minden 😍.
Volt is indukciós alátét 12 ezerért.
A hátunk mögött meg egy csomó kávéfőző sorakozott a polcon, köztük indukciós is 4700- ért.
Na most már van ilyenünk is 🙈🤣.
Azt mondja nekem, hogy bár tudom te nem szereted, ha minden kacatot összevásárolok.
Jó, hát legyen meg az öröme, mégiscsak szülinapos 🥰.
Mikor hazaértünk, akkor láttam, hogy nem is a háromszemélyeset vette meg, hanem a hatszemélyeset.
Ezirányú kérdésemre azt válaszolta:
Nyilván a nagyobbat vettem meg, mégiscsak Nyilas Holdam van. Amúgy meg ugyanannyiba került, mint a háromszemélyes.
😁😆♥️.
Finom lett a kávé 😍.