Megcsaltuk a Gulyást a Mélytányérral 🤣.

2026. 06. 15.

Bejegyzés kép
Megcsaltuk a Gulyást a Mélytányérral 🤣. Tavaly fedeztük fel ezt a kis vendéglőt ahol menü is van, korábban a partii büfét látogattuk, még korábban pedig mindig főztem 🙈. Elhoztuk otthonról a kotyogós kávéfőzőt mert a zuram mostanában rászokott, de az itteni indukciós tűzhelyen nem működött, tegnap egy lábasba állította bele, úgy sikerült kicsikarni a kávét 😆. Azt mondja nekem, hogy kéne egy indukciós alátét. Mondom nek, hogy biztos van a háztartási boltban. Az egy csodabolt! 2019-ben fedeztem fel, amikor Attila a második itteni napunkon eltörte a bokáját, mert rosszul lépett rá papucsban egy kiálló gyökérre. Akkor felfedeztük az itteni orvosi rendelőt, gyógyszertárat, háztartási bótot és a veszprémi kórházi ügyeletet meg a gipszelőt. A hátralévő nyolc napban az uram meg a fiúnk a kanapén feküdtek és xboxoztak. Szóval elsétáltunk ebéd után a csodaboltba. Van ott minden 😍. Volt is indukciós alátét 12 ezerért. A hátunk mögött meg egy csomó kávéfőző sorakozott a polcon, köztük indukciós is 4700- ért. Na most már van ilyenünk is 🙈🤣. Azt mondja nekem, hogy bár tudom te nem szereted, ha minden kacatot összevásárolok. Jó, hát legyen meg az öröme, mégiscsak szülinapos 🥰. Mikor hazaértünk, akkor láttam, hogy nem is a háromszemélyeset vette meg, hanem a hatszemélyeset. Ezirányú kérdésemre azt válaszolta: Nyilván a nagyobbat vettem meg, mégiscsak Nyilas Holdam van. Amúgy meg ugyanannyiba került, mint a háromszemélyes. 😁😆♥️. Finom lett a kávé 😍.
Vissza a bejegyzésekhez